Register Erkend Hypothecair Planners

Nederland telt meer dan 20.000 hypotheek-adviseurs. Slechts 1.158 natuurlijke personen mogen de beschermde titel Erkend Hypothecair Planner voeren. De personen die bevoegd zijn tot het voeren van deze titel zijn in onderstaand register opgenomen.

Om de titel van Erkend Hypothecair Planner te mogen voeren moet voldaan zijn aan drie voorwaarden:

  1. De kandidaat dient met succes het examen Erkend Hypothecair Planner te hebben afgelegd. Dit examen toetst het hoogste niveau van kennis en vaardigheid zoals dat op dit moment in Nederland bestaat op het specialisme van financiele vraagstukken rondom hypotheken.
  2. De kandidaat dient jaarlijks deel te nemen aan een traject van permanente educatie
  3. De kandidaat moet lid zijn van de Nederlandse Vereniging van Hypothecaire Planners. Op grond van dit lidmaatschap is de adviseur onderworpen aan een gedragscode die beoogt de belangen van de consument bovenwettelijk te beschermen

 

Verzoek: Signaleert u adviseurs die zich als Erkend Hypothecair Planner profileren zonder dat zij in onderstaand register zijn opgenomen dan verzoeken wij u dit te melden aan het secretariaat van de Stichting Certificering Erkend Hypothecair Planners.

Registernaam Plaatsnaam
A.W.B.(Alwin) Aaldering BEEK
H.J.H.(Harrie) Aaldring HEERHUGOWAARD
C.J.M.(Carla) van der Aalst AMSTELVEEN
E.C.(Ewoud) van Aalst WEERT
R.C.L.(Roland) Aarts ASTEN
O.A.A.(Olivier) van Abbe EINDHOVEN
R.R.(Remko) Abelmann ZEIST
W.G.(Wilfred) Abma DUIVEN
G.H.A.(Ronald) Adams UTRECHT
W.J.C.(Wil) Adriaans BLADEL
A.C.M.(Anke) Adriaanse-Lavrijssen SPIJKENISSE
J.G.(Jacob) Aeilkema WINSCHOTEN
A.P.(André) Agterberg VIANEN
J.(Jamila) Ait El Haj – Omarpour UTRECHT
N.(Najima) Akhlifi UTRECHT
S.P.(Paulus) Akkerman HEERENVEEN
J.P.B.(John Paul) Akkerman RAALTE
R.A.(Raymon) Albersen CAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.G.W.(René) Alberts OSS
A.A.G.(Anke) Albring WESTERBORK
A.(Adem) Altun BERGEN OP ZOOM
M.(Michael) van Amerongen UTRECHT
C.F.(Cor) Antonides ASSEN
J.H.(Jean Henri) Appelius van Hoboken OUD-BEIJERLAND
O.U.(Omar) Aranda Reyes EINDHOVEN
J.C.G.(Jaco) Arends ‘S-HERTOGENBOSCH
P.G.M.(Pauline) Arends- van Aalten ARNHEM
C.R.W.T.(Coen) Arntz NIJMEGEN
H.J.C.(Han) Assman HEEMSTEDE
L.W.(Bart) van Ast DEN HAAG
J.B.N. Augustinus DEN HAAG
M.L.I.E.(Marie Louise) Baarens-Boot PURMEREND
A.(Allard) Baars ALKMAAR
J.T.G.(Theo) Backers LEEUWARDEN
F.(Fatih) Bagcivan ROTTERDAM
G.(Gerrit) Bakhuyzen ENKHUIZEN
R.(Rindert) Bakker DAMWOUDE
E.(Erik) Bakker LEEUWARDEN
J.N.T.W.(Sjaak) Bakker RAVENSTEIN
S.(Stephan) Bakker EMMEN
J.H.M.(Jurgen) Bakkers WAALWIJK
M.T.J.M.(Martijn) Baks HARDENBERG
M.E.P.(Maurice) van Balen HENDRIK-IDO-AMBACHT
M.F.(Maarten) Baltussen AMERSFOORT
H.N.P.(Nico) Baptist ZWOLLE
A.F.G.R.M.(Marnix) Barelds MEPPEL
G.(Glenn) Barends GROU
M.F.(Mark) Bast AMERSFOORT
B.J.(Bert-Jan) Bax AMSTERDAM
E.(Ellen) de Beaufort – de Zeeuw AMERSFOORT
J.F.(Hans) Becks DEN HAAG
B.A.F.M.(Bjorn) van Beek UTRECHT
C.P.A.(Kees) Beemer UTRECHT
J.(Jelle) de Beer HELLEVOETSLUIS
S.M.(Stefan) Beers DEN HELDER
R.H.G.(Raymond) te Beest AALTEN
J.G.(Johan) Bekendam VEENENDAAL
G.A.(Gertjan) Bekkers HORSSEN
J.(Jaap) van der Bent ROELOFARENDSVEEN
P.(Pascal) Berends DELFGAUW
J.H.(Erik) Berends UTRECHT
H.J.M.(Hendrik) van den Berg HELLEDOORN
G.W.(Gert) van den Berg APELDOORN
R.P.T.(Robert) van den Berg NUENEN
C.J.(Cynthia) van den Berg – Wouters UTRECHT
L.K.W.(Louise) Bergman RIDDERKERK
M.A.H.(Marcel) Berkers EINDHOVEN
P.R.(Peter) Berkhout BEST
M.H.M.(Marcel) Bernhards DEN HAM
G.J.W.A.(Geert-Jan) Berning NIJMEGEN
A.S.(Samuel) Beukelman HARDENBERG
R.J.(Ronald) Beukers ‘S-GRAVENZANDE
F.P.M.(Francien) Beumer- Maas AMSTERDAM
O.D.(Olaf) van Beusekom AMSTERDAM
M.H.W.(Maurice) Biard GORINCHEM
P.A.(Noëlle) de Bie APELDOORN
B.P.(Ben) Biesbrouck HAARLEM
J.W.H.M.(Joost) van den Biggelaar UDEN
C.(Corrie) Bijl-Stoop HEIJNENOORD
W.(Wietse) Bijma DRACHTEN
L.G.F.(Loes) van Bijnen HEESCH
P.F.(Jeroen) Bijsterveld WEERT
T.(Tineke) Bisschop HEERENVEEN
K.(Karin) Blaak KLAZIENAVEEN
E.(Eric) Blaauw DORDRECHT
J.(Jan) Blaauw TER APEL
J.V.H.R.(Jerry) Bletterman HOOGEZAND
A.P.B.M.(Ran) Blijlevens RIJEN
J.W.P.(Joost) Bloemendal LEEUWARDEN
R.C.(Robbert) Blok ‘S-GRAVENZANDE
J.H.(Arjan) Boddeüs GORINCHEM
E.R.(Eric) Boekema ROGGEL
W.M.M.(Wendy) Boekema DEVENTER
R.C.(Robert) Boekhorst WIJCHEN
G.A.C.(Anton) Boekweit RIJEN
J.(Jan) Boele WOERDEN
T.M.(Theo) van den Boer EINDHOVEN
B.H.J.(Brenda) de Boer HEERLEN
J.A.(Joop) Boer VENRAY
W.A.(Wim) den Boer NIEUWERKERK
M.(Marco) Boer MEPPEL
J.G.(Gertjan) de Boer AMSTERDAM
T.(Theo) de Boer DRACHTEN
S.(Sebastiaan) Boerema EMMEN
M.R.(Mark) Boetje AMSTERDAM
J.M.(Jose) Bogers-Corstjens BUDEL
J.C.A.G.M.(Janine) van Bommel-van der Heijden SINT OEDENRODE
C.H.S.(Carla) Bommer ROERMOND
N.E.D.(Desiree) de Bondt DORDRECHT
J.C.(Joost) Bongers RENKUM
R.C.W.(Rudy) Bongers NIJMEGEN
F.(Freddy) Bonhof APELDOORN
M.(Mark) Bonkestoter GOUDA
L.L.(Luuk) Boonstra ANRHEM
A.B.C.M.(Anton) Boot OOSTERHOUT
M.(Marc) Bootsma SNEEK
H.C.W.(Harrie) Borgers UTRECHT
Z.A.(Zeno) Borghoff AMSTERDAM
H.T.H.(Henri) Borgignons MAASTRICHT
W.K.(Wilko) Borgonjen LEUSDEN
R.(Roero) Borst ARNHEM
C.H.(Cees) Bos DE MEERN
S.P.G.(Stefan) Bos UTRECHT
C.(Calvin) Bos UTRECHT
M.S.(Marrit) Bos DRACHTEN
R.(Ruud) Bosch LEUSDEN
L.A.(Luigi) Bosma BILTHOVEN
F.S.(Florian) Bosman VEENENDAAL
C.(Christiaan) Bosman AMSTERDAM
J.P.(Joost) Bosman OUDE TONGE
J.A. (Jacques) de Bot SOEST
T.H.(Tjitze) Bouma WOMMELS
A.C.M.(Annemarie) Bouman BENEDEN LEEUWEN
H.E.(Henk) Bouwmeester EMMEN
J.(Jeroen) Bouwmeesters HAAKSBERGEN
R.J.E.S.(Richard) Boxtart APELDOORN
L.(Lisette) Braadbaart-Martens OISTERWIJK
M.(Mike) ter Braak OLDENZAAL
K.(Kornelis) Braaksma HEERENVEEN
M.(Marco) ter Brake EINDHOVEN
A.E.(Agnes) Brandligt Utrecht
F.D.L.(Frank) Brandon NUENEN
Y.(Yarong) Brandon- Tseng RIJSWIJK
M.J.M.(Mark) Brands HUIZEN
E.J.(Evert-Jan) Brandt ZALTBOMMEL
E.P.(Ernst) Brandt ALKMAAR
W.M.C.(Wilma) van den Brink AMERSFOORT
H.(Henri) Brink ZWOLLE
R.G.(Ruud) Brinkers EIBERGEN
A.(Annemieke) Brinkhof- Bouwmeester APELDOORN
G.J.(Geert) Brinksma WADDINXVEEN
M.R.J.(Miguel) Brion NIJMEGEN
F.(Fred) van den Broek LEUSDEN
W.H.B.(Bart) Broekhuizen DEVENTER
G.(Gerrie) Broeks – van Unen MARKELO
A.J.(Alex) Broersma LEEK
H.J.(Herma) Brommer AMSTERDAM
B.(Barry) Bronkers HEERHUGOWAARD
M.B.(Marion) van Bronkhorst-Koerntjes LICHTENVOORDE
A.(Arjen) Bronsveld ‘S-GRAVENZANDE
C.J.M.(Claudia) Brood OOSTERHOUT
P.A.(Perry) Brouwer AMERSFOORT
K.J.(Koen) Brouwer EMMEN
M.J.P.(Mark) Brouwers EDE
M.(Moniek) Bruens-te Wiel WINTERSWIJK
T.J.(Tanja) Bruggers ARNHEM
M.A.M.(Michel) de Bruijn HOOFDDORP
M.A.(Mark) de Bruijn HEERLEN
J.L.F.(Jacques) de Bruin WIJCHEN
M.(Michel) de Bruin BREDA
H.(Rikus) Bruinsma LEEUWARDEN
P.A.F.(Paul) Brummans ROERMOND
R.(Rob) Buijs AMSTERDAM
A.(Annemieke) Buijs ROTTERDAM
J.H.(Johan) Buitelaar GOUDA
M.M.(Mikal) van den Bulk APELDOORN
J.C.(Joost) Bulk AMSTERDAM
R.P.(Rudie) Bulthuis DELFZIJL
B.(Bart-Jan) Bultman HENGELO
E.T.F.(Ed) van der Burg PIJNACKER
H.W.J.(Hein) Burgers NIJMEGEN
M.W.G.(Chiel) Burgers NIJMEGEN
A.E.J.(Rob) Burhenne TILBURG
M.M.A.(Marcel) Bus SUSTEREN
W.G.J.(Wim) Bussink ENSCHEDE
M.(Menno) van Buul EINDHOVEN
A.(Arend) Castelein DAMWOUDE
R.H.M.(Raymond) Caubergh ALKMAAR
C.M.(Chi-Ming) Chan AMSTERDAM
L.J.(Leon) Claassen BUDEL
S.(Sander) Clermonts ZUIDLAREN
P.L.C.(Pascal) Coenen HEERLEN
R.K.(Rosemary) de la Combe BREDA
S.(Bas) Combee LEEUWARDEN
B.P.C.J.(Brigitte) Cools-Van Dinter ROTTERDAM
B.M.(Brigit) Coppens OSS
R.M.(Rens) Cosijn OOST-SOUBURG
E.J.(Evert) Creemers EINDHOVEN
R.W.C.(Ronnie) Crijns UTRECHT
G.G.J.(Garmt) Daamen KATWIJK
B.A.M.(Barry) Dael ELST
A.(Anton) Daleman GRONINGEN
M.(Marcel) van Dam BORNE
A.E.(Annelies) Damen VOORTHUIZEN
C.P.H. Dammers BREDA
S.(Siska) Danhoff GRONINGEN
D.M.(Danny) Dauvillier ZEIST
F.(Femke) Debeij HEERLEN
P.E.(Peter) Dekker TERNEUZEN
T.W.(Tineke) den Dekker- Van Hof ROTTERDAM
C.(Connie) Dekker-Nieuwland ROTTERDAM
R.J.A.(Rob) Derks WEERT
M.T.B. (Monique) Derksen ELST
L.H.M.G.(Lilian) Detisch-Banser MAASTRICHT
H.J.W.(Jan Willem) Dieben BAARN
S.H.M.(Stephan) Diederen UTRECHT
P.(Patrick) Diemers UTRECHT
J.A.(Hans) Diender EMMEN
R.H.H. van Dijck MAASTRICHT
L.M.(Leo) van Dijk AMSTERDAM
J.(Jacco) van Dijk DEVENTER
R.(Robert) Dijk ROTTERDAM
W.J.(Wilco) van Dijk UTRECHT
I.M.(Iris) van Dijk GELEEN
E.J.(Erwin) Dijkhuizen ALKMAAR
B.J.L.(Benny) Dijkstra GENEMUIDEN
V.J.P.(Vivian) van Dinter-Baak NIEUWERBRUG
I.C.(Ivar) Dirkmaat ALMERE
J.J.(Jeannette) Dolleé-Hoogenboom ROELOFARENDSVEEN
H.(Helen) Dollekens – Jonker ANNA PAULOWNA
M.C.J.(Michel) van Dongen ZUNDERT
J.M.(Matthijs) van Dongen AMSTERDAM
R.H.C.(Robert) Donkers CUIJK
E.(Edwin) Donkervoort VOORTHUIZEN
C.A.(Kim) van Dooren-van Haandel GEMERT
N.P.J. van Doorn ZEIST
J.(Jacqueline) van Doorneveld ROELOFARENDSVEEN
R.(Rob) van Dop GROESBEEK
J.J.(Fred) Dorsman BARENDRECHT
J.(Joost) Dourleijn MIDDELBURG
F.(Francois) van Dreunen OUD BEIJERLAND
B.(Bianca) van Drie DE MEERN
J.(Jolanda) Driessen HILVERSUM
R.(Ralph) Driezen ENSCHEDE
P.A.(Peter) Drijver DRONRIJK
W.B.(Wouter) Droog DEN HELDER
R.A.J.(Ricardo) Droog ROTTERDAM
Y.M.(Yvonne) Drost AMERSFOORT
C.A.(Kees) van Duin HAARLEM
S.L.(Sijbe Lieuwe) Duinstra DAMWOUDE
H.P.M.(Henri) van der Dussen VELDHOVEN
J.(Jan) van Duuren MIDDELBURG
M.(Maurice) Ebbers DORDRECHT
J.A.(Hans) van Eck AMSTERDAM
E.E.(Erwin) Edam WADDINXVEEN
R.(Rutger) Eggink HOOFDDORP
P.J.E.(Peter) van Eijk VENLO
T.F.C.(Ted) van Eijk AALSMEER
M.M.M.(Maarten) van den Eijnden HEERLEN
F.G.C.(Frank) van Eijndhoven AMSTERDAM
M.N.(Marco) Einhaus ALMELO
J.E.J.H.(Jeanine) van Ekert BLADEL
J.P.(Jeroen) Elgersma HEERENVEEN
L.J.(Jan) Eliëns FFP BREDA
J.N.(Han) van Elswijk HOOGEVEEN
A.A.C.(Anita) van Elteren-Buckens ROOSENDAAL
F.J.P.M.(Frank) van Enckevort VENLO
D.(Daniëlle) Engelsma – de Boorder AMSTERDAM
H.M.J.(Harold) van den Enk ALMELO
R.(Ruud) Eppink OLDENZAAL
A.(Alex) Erlings ROTTERDAM
H.J.C.(Henk) Ernst APELDOORN
J.(Jurjen) van Esch EINDHOVEN
J.A.(Juna) van Esch-Groeneveld WERKENDAM
P.(Patrick) Eshuis AMSTERDAM
G.(Guus) Esseboom OOSTERHOUT
W.(Wouter) Esseboom OOSTERHOUT
B.(Bart) Eveleens LEIDEN
M.H.L.(Mirjam) Evers OSS
R.A.(Reindert) Evers ZWOLLE
C.N.C.(Karel) Evers EINDHOVEN
E.W.(Evert) Everts RIDDERKERK
W.(William) Everts HARDENBERG
A.S.(André) van Exter SLUIS
S.E.(Sjoukje) Feddes AKKRUM
S.F.(Sander) Feelders VLISSINGEN
P.A.(Peter) Feelders BARENDRECHT
R.B.L.H.(Rick) Felen BERKEL-ENSCHOT
C.J.(Carolina) Fernhout EMMELOORD
A. Fleddérus LEMMER
C.G.(Carl) Flesch HOOFDDORP
J.F.M.(Jeroen) Fleskens HILVERSUM
R.(Raymond) Folker ARNHEM
H.R.(Herman) Folsche ENSCHEDE
S.(Saskia) Fooy EERSEL
J.(Joyce) Fortgens IJMUIDEN
J.H.E.H.(Janneke) Franke VELDHOVEN
S.(Sandra) Frankena SNEEK
R.(Regina) Franke-Werksma ASSEN
A.(Jeanette) Fransen OUDENBOSCH
C.(Clemon) Franssen WINTERSWIJK
L.P.(Linda) Franzen ALKMAAR
M.P.M.(Marco) Frensch DEN HAAG
A.C.B.P.(Toon) Frik ROTTERDAM
M.A.(Minko) Garson RHENEN
G.(Geke) Gebert EINDHOVEN
P.(Petra) Geenen-De Kievit RIDDERKERK
W.(Wouter) Geerlig ZWOLLE
J.J.B.M.(Joost) Geerts EINDHOVEN
B.P.(Boudewijn) van Gemert APELDOORN
G.R.(Gerry (Gerrit)) Gerrits HEERLEN
R.J.A.C.(Ralf) Gerritsen MAASTRICHT
H.J.(Jochen) Gerritsen APELDOORN
C.W.(Arnoud) Gerstel CULEMBORG
P.A.M.(Peter) Geurds EINDHOVEN
P.M.M.(Piet) Geurds EINDHOVEN
A.T.A.(Angelo) Geurts BILTHOVEN
P.M.(Petra) Geusebroek ZANDVOORT
P.M.F.M.(Peter) Gielen DEURNE
R.J.T.(Ronald) Gielink NIJMEGEN
G. Gierveld EMMEN
P.J.(Pieter) Gijsbertse UTRECHT
Y.G.(Yves) Gilbers HENGELO
M.(Martine) Glebbeek KOOG AAN DE ZAAN
S.(Sandra) Goedendorp ZEVENHUIZEN
E.(Evertjan) van Goor UTRECHT
R.H.E.(Robert) Goossens MAASTRICHT
G.(Gerrit) van der Goot PATERSWOLDE
R.B.(Rob) Gordijn RIJSWIJK
B.C.(Boudewijn) Göttgens VEENENDAAL
C.(Chris) van der Graaf BOXTEL
S.(Susan) van der Graaf HEERHUGOWAARD
N.(Nico) de Graaf BUSSUM
I.(Ingrid) van de Graaf HARDINXVELD-GIESSENDAM
B.(Betty) de Graaf AMSTERDAM
C.(Cees) Greidanus FRANEKER
B.F.T.(Birgit) van Greunsven HAARLEM
R.(Remko) Grijm UDDEL
R.A.H.(Rémon) Grimbergen LEIDEN
A.J.A.(Ton) van Grinsven OISTERWIJK
R.(Ron) Groen BARENDRECHT
H.A.(Fred) Groen APELDOORN
P.B.M.(Pascâla) Groenendijk MIDDELBURG
L.(Leo) Groenestein ZANDVOORT
M.J.(Marc) Groenveld ZEEWOLDE
M.(Manon) Groepenhoff-Mark AMSTERDAM
C.M.(Carline) Gronloh HAARLEM
J.A.(Arjen) Groot IJSSELSTEIN
L.(Lambertus) de Groot DELFZIJL
W.C.P.M.(Wim) Groot Kormelink BEST
S.(Saskia) Groot-Elands LELYSTAD
B.H.M.(Brigitte) Groothuis – Christenhusz HENGELO
M.F.M.(Mark) de Gruijter LEIDSCHENDAM
A.M.C.E.(Anne-Marie) Gruijters UTRECHT
R.G.C.(Robert) Gruis AMERSFOORT
R.D.(Reinier) Gunneman HATTEM
J.G.P.M.(Jolanda) van Gurp PRINSENBEEK
W.J.(Willem Jan) Haagsma ARNHEM
H.G.(Herman) Haak MEPPEL
S.G.(Sieger) Haakma ZUIDHORN
J.(Jacob) de Haan GRONINGEN
R.C.M.(Robin) de Haard BOXMEER
F.H.M.M.(Frank) de Haas WEERT
C.H.M.(Conny) van Haaster DEN HELDER
M.G.H.(Martin) Habers HENGELO (OV)
M.(Martin) Hadderingh GIETEN
M.C.(Martin) Hagedoorn AMSTERDAM
J.(Jolanda) Hageman ARNHEM
B.J.(Ben) Hak AMSTELVEEN
E.(Edzerd) Haken ‘S-HERTOGENBOSCH
G.H.(Gerrit) Hallema NUTH
J.H.J.(Jeannine) Halloul- Vetter AMERSFOORT
J.M.(Thijs) van Ham DEN HELDER
N.P.J. van Hamburg BAARN
J.(Judith) van Hamersvelt ROOSENDAAL
C.J.W.(Niels) Hamoen ZWOLLE
T.(Theo) Hanekamp HEERDE
A.B.(Arnoud) Hanemaaijer AMERSFOORT
C.J.(Chris) Harberts ASSENDELFT
A.E.(Arjan) Hardesmeets ECHT
C.(Cees) Hardonk VOORTHUIZEN
M.(Marcel) van der Haring FRANEKER
F.E.(Dinand) van Harselaar LOCHEM
A.F.(Alie) Hartog GRONINGEN
M.(Maarten) van Hasselt HILVERSUM
P.(Philip) van der Have SPIJKENISSE
M.(Marion) Hazeleger UTRECHT
B.(Bertina) van ‘t Hazeveld KATWIJK
R.(Raymond) van Hees ALPHEN AAN DEN RIJN
G.M.(Gregorius Maria) ten Heggeler UTRECHT
C.J.(Cor) Heij HILVERSUM
J.P.M.(Hans) Heijnen LOMM
J.M.(Jeffrey) van Heijningen CAPELLE AAN DEN IJSSEL
D.J.(Dai) Heinen ROERMOND
K.M.(Karel Martin) Hellinga DAMWOUDE
J.J.G.(Johan) van Helvert TILBURG
H.J.C.(Harold) Hendriks WIJCHEN
P.A.L.(Peter) Hendriks MAASTRICHT
E.(Edwin) Hendriks Hulst
M.B.J.W.(Marco) Hendriks AMERSFOORT
G.P.L.(Geert) Hendrikx VENLO
B.(Bram) van Hengstum AMERSFOORT
D.(Danny) Hensen EDE
B.W.(Bennie) Henstra ASSEN
M.(Monique) Heppenstrijdt- Meester UTRECHT
E.P.C.(Eric) Herben STADSKANAAL
K.(Klaas) van den Herik SLIEDRECHT
P.(Paul) van den Herik ROTTERDAM
F.(Frank) Hermans HEYTHUYSEN
H.F.J.M.(Henk) Hermans TILBURG
J.(Joost) Hermans EINDHOVEN
B.J.P.(Bart) Hermsen NIJMEGEN
W.(Ward) Herregraven GELDERMALSEN
C.(Niels) van Herwaarden OLDENZAAL
R.J.(Roald) Hes AMSTERDAM
R.L.J.(Robert) Hesselmans DEN HAAG
R.J.W.(Rob) van Heugten HEESCH
M.W.(Mark) Heukels HOUTEN
F.F.G.J.(Femke) van den Heuvel UTRECHT
C.(Carla) Hidding – Kamphorst DEN HAAG
T.M.(Timothy) Hiemstra LEEUWARDEN
E.C.M.(Edith) Hilhorst UTRECHT
A.W.(André) Hink HEERHUGOWAARD
A.J.A.(Alard) Hock EWIJK
M.(Michael) van der Hoeden CAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.J.H.(Ralph) Hoefnagels ZWOLLE
M.J.M.(Maikel) van Hoek UTRECHT
D.A.J.(Dennis) Hoeks WEERT
M.(Mark) Hoeksema EMMEN
A.A.M.(André) Hoekstra LANDSMEER
R.A.(Robert) van der Hoeven RIJSWIJK
G.J.A.(André) ter Hoeven ZAANDAM
J.G.(Jan Gerrit) Hof HEERENVEEN
D.R.(Richard) Hof ASSEN
N.Th.(Nico) Hofmans AMERSFOORT
S.J.E.(Stef) Hofmans NIJMEGEN
R.A.(Richard) Hofstee WINSCHOTEN
M.P. van Hoften VELP
L.(Leonie) Holleman CAPELLE AAN DEN IJSSEL
H.(Harpert) Holtkamp DELFT
J.R.(Hans) Holtrigter APELDOORN
R.A.(Roel) Holvast DORDRECHT
D.J.H.F.(Dennis) Homan WAGENINGEN
K.F.J.(Karin) van den Hombergh VENLO
E.A.(Erwin) van Hooff VELDHOVEN
E.F.(Eddie) van Hooft EDE
A.T.J.(Ton) van Hooft MAREN KESSEL
R.A.(Ron) Hoogendoorn LEERDAM
D.H.(Dirk) Hoogeterp ALKMAAR
A.(Arie) Hoogwerf BARENDRECHT
D.C.P.(Danielle) van Hooijdonk PRINSENBEEK
D.(Daniëlle) Hooijenga LEEUWARDEN
H.(Herman) ten Hoonte COEVORDEN
P.G.L.(Peter) Hoos ‘S-HERTOGENBOSCH
M.V.(Mike) van der Horn EMMELOORD
G.A.(Guido) Hörning BELTRUM
P.W.M.(Petra) Horvat BEVERWIJK
M.W.G.(Marco) Houtermans MERKELBEEK
C.J.(Johan) van Houwelingen VEENENDAAL
H.E.(Dianne) Huijser LEEUWARDEN
J.H.(Jan) Huisjes DEN HAM
J.(Joep) Huiskes WINTERSWIJK
L.(Linda) Huizer HEERLEN
R.W.(Ross) Hupkens ROTTERDAM
L.P.J.(Leon) Hutjens HELMOND
A.(Ad) van Iersel EINDHOVEN
B.(Brian) van den IJssel HILLEGOM
Y.(Yucel) Ince AMERSFOORT
P.(Peter) van Ingen HAARLEM
B.H.(Boryana) Inkova ELST
F.(Fouad) Jabbar AMERSFOORT
E.E.J.P.M.(Emiel) Jacob AMERSFOORT
P.C.M.(pieter) Jacobs HALSTEREN
I.C.(Inge) Jager-van Middelkoop LELYSTAD
T.(Tim) Jähnig OLDENZAAL
T.(Tim) Jans NIJMEGEN
G.(Gerd) Jansen HEERLEN
C.M.(Carla) Jansen NUENEN
R.W.(Matjo) Jansen DEN HAAG
N.(Nick) Jansen WIJCHEN
A.H.A.(Henk) Jansen WAGENINGEN
J.E.(Eduard) Jansen EDE
J.(Jurgen) Jansen BEEK
L.E.(Lineke) Jansma – de Boer DRACHTEN
W.C.L.(Wichard) Janssen EDE
P.M.H.(Bart) Janssen DEURNE
P.(Patrick) Janssen BARNEVELD
M.L.(Marlies) Janssen – de Candia HOOGERHEIDE
M.R.(Rob) Janssens ZWOLLE
L.A.J.(Leon) Jeucken OIRLO
E.D.A.(Eric) Jol LOCHEM
G.H.(Gerda) Jolink ZWOLLE
J.G.(Jan) de Jong APELDOORN
R.(Richard) de Jong AMERSFOORT
F.(Ferry) de Jong HEERENVEEN
R.(Richard) de Jong UTRECHT
W.J.P.A.(William) de Jong EINDHOVEN
M.S.(Martijn) de Jong APELDOORN
F.H.J.(Freek) de Jong UTRECHT
R.A.(Roelien) de Jong SNEEK
M.J.G.P.(Monique) de Jong – Schouw BREDA
G.J.(Gert Jan) Jongejan LISSE
H.(Henk) Jongman NIEUWEGEIN
G.M.N.(Nicole) Jongman ZWOLLE
K.S.(Karen) Jongsma- Reeder LEEK
E.W.(Erwin) Jonkers AMSTERDAM
R.J.A.M.(Rene) Joosten EERSEL
J.G.(Jeroen) Joosten AMSTELVEEN
L.P.G.J.M.(Linda) Joosten UTRECHT
F.A.(Giel) Joosten HOEVELAKEN
B.(Bernard) Jutte DAMWOUDE
W.J.M.(Bill) Kaandorp MIDDENBEEMSTER
J.M.(Jurgen) van de Kamp AALTEN
H.J.(Bertina) Kampinga-te Wiele HEERLEN
H.(Henk) Kapitein URK
S.P.J.(Stef) Karthein UTRECHT
G.(Geert) Katerberg ROTTERDAM
J.(Jeroen) Katerberg DELFZIJL
A.(André) Katoen EMMEN
P.(Peter) Kauffeld ZWOLLE
H.P.M.(Karin) Kaunang – Schetters UTRECHT
H.J.(Henny) Keizer DOETINCHEM
W.W.(Wendy) Keizer- Wijma EASTERMAR
S.J.M. Kelder AMSTERDAM
R.J.M.(Rob) van Kempen UTRECHT
R.G.M.(Regina) Kemper – Schilder VOLENDAM
R.F.G.(Robbert) Kenkhuis ALMELO
R.A.(Robert) Kennis ‘S-HERTOGENBOSCH
P.A.J.(Patricia) van de Kerkhof HELMOND
A.(Lex) van Kerkwijk AMERSFOORT
E.M.C.(Esther) Ketelaar TILBURG
C.M.E.(Conny) Keulen- Van Zundert MAASTRICHT
F.E.(Frits) Keuper DOETINCHEM
M.J.(Menno) Kieneker GRONINGEN
J.(Johan) Kievit ROTTERDAM
P.J.R.(Pieter) der Kinderen ROTTERDAM
A.P.T.(Anton) Klaassen WEURT
M.M.(Margret) Klaassen ARNHEM
C.G.M.(Christine) Klaren-Schut OOSTMARSUM
M.(Maarten) Klaver UTRECHT
P.J.M.(Paulien) Klaver- Samsom ALKMAAR
M.J.T. (Mariska ) van Klaveren NIJMEGEN
R.M.(René) van Klaveren VOORBURG
S.(Seraja) Klees CULEMBORG
W.J.A.(Willem) Kleijne GELDROP
J.(Jan) Klein STEENWIJK
A.A.(André) Klein Jan ZWOLLE
C.C.M.A.C.(Caroline) de Klerk-van Beek HALSTEREN
E.(Erik) Klerkx BEST
L.E.(Loek) Klippel TIEL
D.(Daan) Kloet OOST-SOUBURG
R. Kloeze ZUIDLAREN
D.C.J.(Dennis) Klompmakers BERINGE
M.J.C.(Marjo) van Klooster GOES
R.P.(Richard) Kloosterhof ASSEN
A.J.(Fons) van der Klugt LEIDEN
S.(Sandra) Klumper SNEEK
E.M.J.(Emiel) van der Knaap SNEEK
E.C.(Eduard) Knape Hoevelaken
A.(Albert) Knol ENSCHEDE
S.F.C.M.(Seger) Knops KERKDRIEL
S.M.(Sandra) de Kock HOORN
S.J.C.M.(Silvia) Kocken OIRLO
Y.A.(Yoran) Koedood ROTTERDAM
W.(Wouter) Koelewijn BUNSCHOTEN
E.(Eric) Koene AMSTERDAM
N.(Elly) Koetsveld-van de Water GORINCHEM
A.(Albert) de Kogel NIEUW VENNEP
P.F.C.(Paul) de Kok DORDRECHT
M.M.(Léoni) Kok- Gorter AMSTELVEEN
E.A.(Edwin) Koldenhof WINTERSWIJK
I.P.C.(Peter) Kole DEN HAAG
A.M.(Annemieke) Koning – de Best AMSTERDAM
A.N.C.(Sander) Konings MOOK
J.(José) Kooi GRONINGEN
H.(Heine) Kooistra BURGUM
L.W.(Leo) Koops AMSTERDAM
B.J.(Bernard) Kooy HUIZEN
D.J.F.H.(Danny) Koppen WEERT
F.(Fania) Koppen van Liempt AMSTERDAM
M.(Martijn) Koremans RAAMSDONKSVEER
P.M.A.(Ellen) Korn- de Jongh OOSTERHOUT
C.(Cilia) Kornelissen AMSTELVEEN
J.(Jens) Korpershoek RIDDERKERK
B.(Björn) Koster NIJVERDAL
J.C.B.(John) Kosterman NIEUWEGEIN
A.P.(Aad) Kraaij NOORDWIJK
M.(Mark) Krabbe VRIES
M.P.(Martin) Kramer SCHAGEN
M.S.(Sebastiaan) Kramer UTRECHT
B.(Bob) Kramers UTRECHT
R.(Roel) van der Kreeft APELDOORN
M.(Michel) van de Kreke DEN HELDER
E.(Erwin) Kremer ASSEN
R.P.L.J.(Roy) Krijnen UTRECHT
E.(Erwin) Krikke LEEUWARDEN
M.J.H.(Marcel) Krop CAPELLE AAN DEN IJSSEL
A.M.(Martin) Kropff UTRECHT
I.(Ingrid) de Kruijf- Kers ZWOLLE
L.(Luuk) Krukkert AMSTERDAM
J.P.(Jan Pieter) Kuhlmann ZWOLLE
R.G.(Rob) van Kuijk BUSSUM
A.(Alex) Kuijper GRONINGEN
G.(Guido) Kuijper UTRECHT
J.(Johan) Kuijt VOORTHUIZEN
H.P.(Erwin) Kuik MEPPEL
P.F.(Peter) Kuindersma BARENDRECHT
G.(Gert) Kuiper WINSCHOTEN
C.A.(Claudia) Kuipers- de Mos DRACHTEN
A.P.F.(Alexander) Kuling DEN HAAG
H.E.F.(Lenny) Kummeling- Hulsen LEENDE
R.F.(Ronald Frank) van der Laag AMERSFOORT
P.L.(Peter) van der Laan HEERENVEEN
G.A.(Marcel) van Laar AMSTELVEEN
E.H.W.(Diana) van Laarhoven-van Uden TILBURG
J.C.W.(Sjak) de Laat REUSEL
H.(Halima) Laïty TILBURG
J.(Jacob) Land SNEEK
T.(Toos) Landman AMERSFOORT
M.R.(Marco) Landwaard HARDERWIJK
J.(Jeroen) Landzaat DE MEERN
H.A.(Heimerich) de Lange LEEUWARDEN
J.J.(Johan) Langenberg DORDRECHT
B.L.(Boudewijn) Langenburg ALKMAAR
M.C.T.(Marian) Lavrijsen-Reijrink EINDHOVEN
D.(Dick) van der Lee ARNHEM
J.J.(René) Leegwater OPMEER
H.A.W.(Henry) Leenders HEERLEN
M.(Marc) de Leeuw NIEUWEGEIN
D.A.C.S.(Daniel) Leijn MOOK
H.(Huub) Lens LEEK
J.C.A.H.(Conny) Lepelaars – Verberne BLADEL
E.D. Leppen ENSCHEDE
C.J.(Niels) van Leussen OTTOLAND
R.J.M.(Roland) Leuven AMSTERDAM
R.(Rudy) van Leuveren AMERSFOORT
L.J.(Bert) Liefers RAALTE
W.H.M.(Willem) van Lierop HAARSTEEG
D.C.(Dennis) van Lieshout EINDHOVEN
S.M.(Sebastiaan) van der Linde SLIEDRECHT
J.A.O.(Jeroen) van de Linde UTRECHT
B.P.(Bianca) Lingen-Buijs LEIDEN
M.A.M.(Marty) Linnemans EINDHOVEN
P.M.(Pieter) van der List ROOSENDAAL
J.B.M.(Annemiek) Lobart- te Brake DEVENTER
G.J.(Gert-Jan) Lodder ROTTERDAM
M.A.J. Loete SITTARD
J.R.S.(Jurgen) Lokerse UTRECHT
H. Lokhorst BARNEVELD
H.P.C.(Eric) Lommen HORST
F.A.(Folkert) Looij AMERSFOORT
K.(Ko) van Loon KAATSHEUVEL
G.J.C.(Gerrit) van Loon VEENDAM
J.C.(Kevin) van Loon BERGEN OP ZOOM
L.P.M.(Linda) van Loon – de Graaf OOSTERHOUT NB
J.(Jelle) Loosman URK
N.S.(Nicole) Lormans AMSTERDAM
J.C.M.(Jolanda) Los BAARN
M.J.(Matthijs) Lottgering ROTTERDAM
R.C.A.(Rick (Richard)) van der Lubbe HOEVELAKEN
D.M.(Dominique) Lubbe ROTTERDAM
G.J.(Gerben Jan) van der Lugt BODEGRAVEN
H.J.J.(Henrieke) van der Lugt ZALTBOMMEL
C.J.P.(Cas) Luijben NIJMEGEN
J.R.C.(Roland) Luijer DE MEERN
Y.E.(Yvette) van Luijtelaar OSS
A.A.M.(Alice) Luiten HAARLEM
J. Lukkien ZUIDHORN
R.G.L.(Raymond) Lups NIJMEGEN
G.F.(Guy) Luscuere PIJNACKER
M.(Monique) van Maanen-Bosman CAPELLE AAN DEN IJSSEL
T.(Ton) Maarsen DEN HELDER
K.A.J.(Kim) Maas VENLO
G.J.M.P.(Gert-Toine) Maas ZALTBOMMEL
P.E.(Pjotr) Maijenburg ALMERE
H.J.F.(Huub) Maitimo EINDHOVEN
M.(Michel) van Malkenhorst APELDOORN
M.J.(Martijn) van Malsen KROMMENIE
J.M.(Hans) Mandemakers ARNHEM
M.C.M.(Martijn) Manders BERINGE
M.W.(Martin) van Manen ELST
B.D.(Bas) van der Marel UTRECHT
J.M.(Jeanet) van Marion-Riemersma URETERP
R.(Ronald) van der Mark BARNEVELD
P.R.J.M.(Pascal) Martens OISTERWIJK
A.C.A.P.A.(Bart) Martens HORST
B.(Bart) Martin ALKMAAR
J.W.A.(Jan Willem) Matthijsse VESSEM
L.M.V.(Leo) van der Mee RIJSWIJK
H.R.M.(Melvin) Meenderman GENDT
W.(Wouter) van der Meer DE BILT
R.R.L.(Rick) de Meester HELMOND
P.H.M.(Pieter) Meeuws SOMEREN
J.P.(Jean-Paul) Megens AMSTERDAM
W.(Wim) van Meggelen ALKMAAR
E.A.F. van der Meijden ARNHEM
R.T.E.M.(Richard) van der Meijden TILBURG
W.(Wim) van der Meijden RHENEN
R.(Ricardo) Meijer ALPHEN AAN DEN RIJN
D.(Dennis) Meijer PURMEREND
P.(Patrick) Meijer ALPHEN A/D RIJN
M.J.J.(Marcel) Meijerink BEDUM
W.A.P.M.(Manfred) Meijers NOOTDORP
F.J.(Erik) Meijers HELLENDOORN
S.A.E.(Stanley) Meijnaar WEESP
R.(Ron) Meijnders ZOETERMEER
R.H.(Rene) Meijners HEERHUGOWAARD
R.H.(Rogier) Mekelenkamp GOES
E.T.K.(Erik) Melsen VESSEM
S.(Sandra) Merks ZWOLLE
M.V.(Mercedez) Merks ALKMAAR
R.W.H.(Ramond) Meulenbeek HEERLEN
A.D.H.J.(Ad) van de Mierden WAALWIJK
R.L.(Ricardo) Minderman UTRECHT
R.(Robin) Mink DOORN
G.(Ger) van Minnen ALMELO
M.(Mariëlle) Moerman ROTTERDAM
R.H.(Rene) Mol UTRECHT
B. Molema STADSKANAAL
J.N.W. (Hans) Molenaar UITGEEST
A.P.M.(Sander) de Mooij TILBURG
L.J.A.M.(Leon) Moor ROTTERDAM
J.H.(Jörg) Morsdorf AMSTERDAM
C.M.J. Morvai-Stolte HOOGEVEEN
E.J.M.(Esther) Mouw ELST
M.J.(Richard) Mouwen BERGSCHENKHOEK
J.Th.(John) Mudde AMSTERDAM
D.P.(Daniel) Mudde HAARLEM
R.E.(Roald) Mulder DE BILT
M. (Mabelle) Mulders APELDOORN
M.A.(Mark) Muller DELFT
C.(Chantal) Muller-Reerink ZELHEM
E.(Ellen) Mundt UTRECHT
M.(Marcel) van den Nagel HARDERWIJK
I.K.(Ilja) Nanninga AMSTERDAM
A. Neehus DEN HELDER
A.(Arthur) Neuhof AMSTERDAM
J.J.C.(Johan) Neuteboom IJSSELSTEIN
M.L.(Mai-Lan) Nguyen ALKMAAR
T.(Tom) Nieboer WINTERSWIJK
P.(Paul) Nieboer GRONINGEN
P.(Pieter) Niemeijer VESSEM
J.(Jan) van de Nieuwegiessen WAALWIJK
J.J.C.M.(Jolanda) van den Nieuwenhuijsen EINDHOVEN
A.B.(Bart) Nijen Twilhaar ALMELO
J.M.B.(José) Nijsen UTRECHT
J.C.(John) Nijssen HAARLEM
K.M.(Katharina) Nikijuluw – Flipse NIJMEGEN
A.T.J.(Addy) Nobel LOCHEM
L.(Leendert) Nobel AMSTERDAM
R.W.(Rob) Noevers HENGELO
F.H.(Floris) de Nooij AMSTERDAM Z.O.
G.J.(Gert-Jan) Nusselder UTRECHT
K.(Karl) O’Brien ALMERE
J.(Joyce) van Ochten NIEUW BEIJERLAND
S.(Sjoukje) Offringa-Sijtsma LEEUWARDEN
M.J.W.(Mark) Okhuysen ELST
E.H.H.(Edwin) Olde Riekerink ENSCHEDE
W.(Wilbert) van Ommeren ELST
J.G.(Jan) van Oord ‘S-GRAVENPOLDER
A.B.G.(Ankie) Oorschot- Hoogenboom UTRECHT
K.M.(Karin) Oosterhuis APELDOORN
A.(Arjan) Oosterhuis LEEUWARDEN
P.A.J.(Pedro) Oosthoek ETTEN-LEUR
R.A.(Rienk) van Oostrum WASSENAAR
A.(Arnold) Oostwouder ARNHEM
J.H.T.J.(Jack) van Oppen BRUNSSUM
T.(Timo) Oppenhuizen AMSTERDAM ZUIDOOST
H.(Henk) Otgaar LEIDSCHENDAM
P.F.(Petra) Otten – Baars VEENENDAAL
M.J.G.(Monique) Otten- van den Berg KAMPEN
M.(Marco) den Otter OOSTERHOUT
C.G.(Niek) Ottevanger AMSTERDAM
L.J.(Lianne) den Ouden GOUDA
G.E.(Angelique) den Ouden UTRECHT
G.J.(Gert-Jan) den Outer NIEUWERBRUG
H.Y.(Hilda) Ouwehand-Schaap KATWIJK
M.A.J.(Marieke) van Overbeek BEST
J.S.(Jeroen) Oversteegen DIEMEN
F.J.(Frank) Paalman ‘S-HERTOGENBOSCH
M.M.(Mirella) Paap ALKMAAR
M.J.S.M.J.(Miranda) Paats HEERLEN
D.D.(Dana) van Paridon- The DEN HAAG
E.R.A.(Emile) Pas UTRECHT
J.N.(Johan) Pashouwers VEGHEL
T.M.W.J.(Dorry) Pasmans MAASTRICHT
G.(Gezinus) Pathuis GRONINGEN
M.G.B.(Manfred) Paus NIJVERDAL
H.H.M.(Mark) Peeters BERGEIJK
C.(Corstiaan) van Pelt REEUWIJK
M.E.(Marcel) Pen JOURE
A.M.E.(Renate) Pennings UTRECHT
E.G.(Lizzy) Pesschier AMSTERDAM
M.H.J.(Martin) Peterink AMSTERDAM Z.O.
H.W.J.(Erik) Peters OOSTERHOUT
B.(Berry) Peters HOUTEN
P.A.B.(Patrick) Piekar ‘s-GRAVENZANDE
L.E.(Lars) Pieters EINDHOVEN
J.J.J.(Jeroen) Pijnaker AALSMEER
M.C.H.M.(Michiel) Pijnenburg HAARLEM
G.J.(Jeroen) Pijpers VEENDAM
R.M.J. (Ruth) Plitscher-Ottenheijm UTRECHT
A.(André) Plugge DEN HELDER
L.H.J.(Leon) Pluijmen MAASTRICHT AIRPORT
H.M.(Harald) Poelstra LELYSTAD
R.A.H.(Romy) van der Pol HEESCH
J.M.G.(Joep) van der Pol ZOETERMEER
F.A.M.(Freek) van der Pol VUGT
J.(Juriaan) Poot HENDRIK-IDO-AMBACHT
J.W.(Jan-Willem) van de Poppe NIJKERKERVEEN
C.R. (Chris) Posthouwer HEESCH
T.D.E.(Debora) Posthumus AMSTERDAM
J.P.(Philip) Potasse ROTTERDAM
J.P.(Hans) Prins ZOETERMEER
R.(Ruben) Prins HEERHUGOWAARD
J.J.(Hans) Prins VEENENDAAL
W.J.(Jan-Willem) Prinsen WAALWIJK
L.(Leonardo) Priore ARNHEM
J.A.M.(Jos) Pronk NEDERHORST DEN BERG
A.(André) de Pruis NAARDEN
M.A.(Marc) Pullen RAAMSDONKSVEER
C.J.G.M.(Carlo) Putman MAASSLUIS
S.M.(Sandra) Raatgever DEN HAAG
J.(Joey) Rebergen VEENENDAAL
E.(Erik) Rebergen DOETINCHEM
H.(Harm) Reemst UTRECHT
M.G.(Marco) Reichardt PUTTEN
E.(Eijbert) Reijerse APELDOORN
A.(Ali) van Rein GIETEN
S.(Sandra) Reins – Hoogeboom DEVENTER
M.(Machiel) Reinsma LEEUWARDEN
E.(Erika) de Rek NIJMEGEN
N.(Natasja) Rengers-Tieck NIEUWEGEIN
H.(Henk) Revenberg LELYSTAD
J.B.(Hans) Ridder DE LIER
M.B.(Marjon) van de Ridder WINTERSWIJK
C.C.(Cees) de Ridder URK
E.J. Rietsema NIEUWE PEKELA
W.(Wim) Rietveld IJSSELSTEIN
F.W.(Francis) Riezouw- Van Woensel ROTTERDAM
Y.(Yvonne) Rijkers-Rijpkema VALKENSWAARD
K.(Karima) Rijkse Sarghini AMSTERDAM
M.R.(Michael) Rijnders AMSTERDAM
J.H.L.(Jan-Hans) Rijppaert HAARLEM
J.H.(Jurriën) van Rijssen BARENDRECHT
J.L.(Sjaak) Roelofs HELLEVOETSLUIS
W.(Wouter) Roepel GRONINGEN
D.H.(Dennes) Roes DEVENTER
J.P.(Jan) van Roessel NOORDHOEK
R.(Rutger) van Roest WAGENINGEN
S.H.(Selma) van der Roest ALMERE
F.A.C.(Frank) Roggen EINDHOVEN
D.(Dennis) Rond AMERSFOORT
G.H.(Guus) Ronde HOOGEZAND
P.H.(Peter) de Ronde AMSTERDAM
T.K.A.(Thorwald) de Roo DELFT
P.G.(Pascal) de Roo DELFT
R.B.(Rob) van Rooijen VOORHOUT
A.J.(Ton) van Rooijen LISSE
S.E.(Sander) Roos S-HERTOGENBOSCH
J.(Jan) de Roos NIJKERKERVEEN
C.N.(Chantal) Ros UTRECHT
A.J.(Andrea) van Rosmalen ZWOLLE
G.M.(Guido) Rossel WATERINGEN
C.(Corné) van Rossem UTRECHT
R.W.T.A.(Rolf) Rozestraten HEERLEN
H.J.(Harm Jan) Rubingh GRONINGEN
M.G.(Michel) de Rue GRONINGEN
J.C.(Juliette) Ruitenbeek ‘S-HERTOGENBOSCH
A.(Antoine) Rutgers LOCHEM
P.(Peter) Ruysbroek ROTTERDAM
M.A.C.J.(Myriam) van de Sande- Schellekens OISTERWIJK
M.A.J.(Mark) Sanders HELMOND
M.F.C.(Marcel) Schaap WINTERSWIJK
B.(Bram) Schaart HELMOND
M.D.(Marcel) Schaeffer KAMPEN
F.M.(Bart) Schalkx BOXTEL
M.G.M.(Marceau) Schampers HELMOND
M.H.M.P.(Maikel) Schapers ROTTERDAM
L.E.W.(Erwin) Schellekens OOSTERHOUT
S.P.(Sander) Scheper DUIVEN
P.H.G.(Paul) Schers NIJMEGEN
J.P.M.(John) Schilder SCHAGEN
C.(Chris) Schilders UTRECHT
A.(Aad) Schipper MAASSLUIS
E.P.(Erik) Schipper AMERSFOORT
L.H.H.(Bart) Schipperheijn EINDHOVEN
K.(Klaas) Schippers GRONINGEN
R.W.(Roger) Schmitz BRAAMT
R.A.A.(Rodger) Schoenmakers SPRANG-KAPELLE
B.(Brenda) Schoffelmeer – Goossen UTRECHT
J.L.A.(Almar) Scholtus YERSEKE
A.W.(Ton) Schoonebeek UTRECHT
J.W.H.(José) Schoonenberg-Hilhorst SOEST
J.(Jan) Schoonhoven ERMELO
J.F.A.(Guus) van der Schoor LELYSTAD
A.S.(Alfons) Schotvanger SCHAGEN
D.S.(David) Schouten van der Velden DEVENTER
M.H.(Miranda) Schram-Van Dongen HOOFDDORP
G.J.(Gerard) Schreuder GRONINGEN
A.(Agnes) Schuil DRONRIJK
F.(Freek) Schulz ZEVENBERGEN
J.(Jan) Schuur NIJKERK
E.G.D.(Emiel) Schuurman TERBORG
G.J.(Bart) Seegers SANTPOORT-NOORD
J.S.(Sebastiaan) Seijmonsbergen RIJNSBURG
H.J.(Erik) Seisveld LISSE
F.T.(Ferdinandus) Selhorst LIENDEN
M.W.(Menno) Selles AMERSFOORT
R.M.(Rene) Sijtsma SNEEK
B.(Bert) Simon PUTTEN
M.J.(Mark Johan) Sinnema LEEUWARDEN
A.H.(André) Slager ROTTERDAM
H.J.(Hennie) Slagter AMSTERDAM
M.W.G.M.(Michel) Slangen MAASTRICHT
E.(Erik) Slijkoord AMSTERDAM
A.(André) Slomp AMSTERDAM
R.T.(Roel) Slomp ZWOLLE
H.A.(Hetty) Sloof – Mudde BARENDRECHT
M.(Menno) van der Sloot AMSTELVEEN
R.(Rick) Slooten ALKMAAR
N.(Nancy) Sluijter – van Vliet DELFGAUW
R.H.J.(Rob) van der Sluis EEMNES
W.H.(Wim) van der Sluis NIJVERDAL
J.G.M. Smeets GELEEN
S.P.(Siep) Smid STADSKANAAL
B.M.(Bart) de Smidt ZWOLLE
W.C.P.M.(Wilma) van der Smissen BREDA
J.G.(John) Smit OPMEER
A.G.(Gonnie) Smit BEDUM
A.(André) Smit ZWOLLE
E.F.L.(Eric) Smits EINDHOVEN
J.H.(Jaap) Snel UTRECHT
M.(Mayke) Snelders OIRSCHOT
J.A.E.(Jeroen) Sniedt HULSBERG
C.(Jeroen) Snijder AMSTERDAM
R.B.E.(Remco) Snijders OIRSCHOT
D.(Dick) Snoeck DELFT
B.R.M.(Ben) de Snoo AMERSFOORT
P.H.W.M.(Paul) Soetekouw BENEDEN LEEUWEN
R.(Rian) van Son WAALWIJK
B.F.A.(Bas) Spapens TILBURG
P.(Paul) Spatzker Lemmens MAASTRICHT
K.J.(Hans) van der Spek EINDHOVEN
C.A.J.(Claudia) Spekschoor- Wolterink ZUTPHEN
H.E.(Erik) Spierings SPRANG CAPELLE
I.J.(Jarne) Spit DEN HELDER
G.J.(Rick) Spitzen AMERSFOORT
R.S.(Sander) Spitzers IJSSELSTEIN
W.J.M.(Walter) van Splunter STELLENDAM
A.(Arjo) Spuij MIDDELHARNIS
P.C.M.(Petra) Steijaert DRONTEN
J.C.A.(Karin) Steinmeier UTRECHT
W.(Wytse) van Steinvoorn HEERENVEEN
T.C.(Theo) van der Stelt WERKENDAM
S.P.(Stefan) Sterken EMMEN
W.H.M.(Wilma) van der Sterre- Aarts EINDHOVEN
M.A.(Marten) Stienstra GRONINGEN
Y.(Yara) Stoelinga AALSMEER
P.T.(Thierry) Stokkink MIDDENMEER
C.A.A.(Chantal) Stokkink WINTERSWIJK
A.A.G.M.(Anita) Stokmans ‘S-HERTOGENBOSCH
W.E.(Wilbert) Streefkerk SLIEDRECHT
M.(Mike) Strik EINDHOVEN
C.(Corry) Strobos DRACHTEN
P.(Pascal) Stumpers ROTTERDAM
A.D.(Angelique) van Suijdam – van der Laan ZALTBOMMEL
H.(Harry) Suik BAARN
K.(Koray) Suler AMSTERDAM
C.P.M.(Claudia) van Swaal GOES
N.J.C.M.(Nico) Swaans WAALWIJK
A.M.(Angelique) Sweelssen-Graauwmans LEIDSCHENDAM
R.(Roger) Szlapka AMERSFOORT
O.(Orhan) Tasdemir UTRECHT
W.M.(Willard) Teerink AMSTELVEEN
R.(Rinze) van Teijen SNEEK
P.(Patrick) Teijsse EINDHOVEN
G.C.W.(Geert) Teluij Weert
A.J.(Annemarie) Termorshuizen- Eshuis VRIEZENVEEN
J.(Jan) Teunissen van Manen VEENENDAAL
M.S.(Michiel) Thalen UTRECHT
M.J.A.L.(Marion) Theunissen ELST
T. Theuns HEERENVEEN
A.(Anne) Thijssen MAASTRICHT
M.P.W.(Mark) Thijssens SINT-MICHIELSGESTEL
H.L.(Harold) Thomas BAARN
B.(Bart) Tiecke DEVENTER
G.(Greetje) Tieks-Oosterman EMMEN
N.(Niels) Tijhuis VENLO
S.M.(Susanne) Tijhuis TUBBERGEN
N.M.(Nienke) Timmerman SCHIPHOL
R.C.P.J.M.(Rob) Timmermans WIJCHEN
B.J.(Berend) Tissen GROESBEEK
H.W.M.(Hemmy) Toebes LICHTENVOORDE
M.J.(Marcel) van Tok GOUDA
C.A.(Stijn) van Tol UTRECHT
J.A.(Jack) van Tongeren NUENEN
M.(Maarten) van Tongeren VOORHOUT
A.J.(André) Toonen NIJMEGEN
J.H.(Jolanda) van Tricht ‘S-HERTOGENBOSCH
O.(Onno) Trip ROTTERDAM
M.(Marcel) de Troije LELYSTAD
M.(Matthijs) Tromop RIJSSEN
E.A.(Edwin) Tuasela HARDENBERG
Z.(Zeger) van Twillert BUNSCHOTEN
H.(Hennie) Uil NIJMEGEN
R.R.O.(René) de Vaal AMERSFOORT
A.(Aad) van der Vaart EDE
W.(Willem) van der Valk CAPELLE AAN DEN IJSSEL
M.(Marc) van Veelo MAARSSEN
A.(Albert) van der Veen LEEUWARDEN
R.G.(Renzo) van der Veen GORREDIJK
F.(Frans) van der Veen DAMWOUDE
H.F.(Karin) van Veen- Beijeman ROELOFARENDSVEEN
I.F.M.(Irene) van Veen- Kint LEERDAM
W.(Wiebren) Veenstra HARKEMA
A.E.(Alfred) Veenstra WINTERSWIJK
J.A.M.(Jan) van de Veerdonk BERLICUM
H.L.A.(Hans) van Veldhoven WAALWIJK
J.(Johan) Veldhuis WADDINXVEEN
R.J.(Rijk-Jan) Veldhuizen AMSTERDAM
R.(Roy) Veldhuizen Apeldoorn
H.(Ellie) Venema-Osinga DAMWOUDE
R.(Rob) Vennix HOEVELAKEN
R.R.H.(Rob) Veraart EINDHOVEN
A.L.(Toine) Verboeket HOENSBROEK
M.J.H.(Marc) Verhalle HORST
E.(Edmond) Verhelst AMERSFOORT
A.D.J.(Danielle) Verhey ROTTERDAM
M.(Maaike) Verhoef BREDA
L.R.(René) Verlaan WOERDEN
M.R.(Mark) Vermeer ROTTERDAM
T.(Thijs) Vermonden SITTARD
R.W.A.(Ruud) Verweij LISSE
B.E.(Bianca) Verzaal HOOFDDORP
A.J.(Arend) Veurink HARDENBERG
J.M.A.(Hans) Vijverberg DEN HAAG
H.J.(Hendrik Jan) Vink DEVENTER
S.(Shehzad) Virani HILVERSUM
R.(Richard) van der Vis DELFT
A.W.P.(Bram) Visch AMSTERDAM
C.M.(Caroline) Visser LEIDERDORP
A.A.M.W.(Teun) Vlaminckx EINDHOVEN
W.J.(Walter) Vlasman DEN HAAG
B.J.(Boaz) van Vliet NIJMEGEN
P.M.(Patricia Maria) van Vliet – Oosterhof ROTTERDAM
L.(Linda) Voets DEN HAAG
R.S.(Robin Sebastiaan) Vogelaar REEUWIJK
N.(Nihal) Vogels-Mansur BERKEL-ENSCHOT
E.T.(Edwin) Vonk ARNHEM
J.G.F.(John) van de Vooren HARDERWIJK
A.R.(Arend) Vos ASSEN
E.J.A.H.(Ernst-Jan) Vos AMERSFOORT
R.A.(Rens) de Vos ROTTERDAM
R.W.(Rene) Vos BARNEVELD
R.(Richard) Vos COEVORDEN
J.H.E.H.(Hugo) Vossen LIEROP
M.R.(Michael) Vosveld HELMOND
H.(Hinke) Vredenborg GRONINGEN
E.(Ernst) van Vredendaal BREUKELEN
B.E.S.(Erik) de Vries ZWAAG
M.J.(Menno) de Vries HEERENVEEN
R.R.(Raymond) de Vries DEN HELDER
E.T.(Else) de Vries SNEEK
J.W.(Jan Willem) de Vries KATWIJK
P.(Petra) de Vries – de Swart SNEEK
O.A.(Olaf) Vrolijk ROELOFARENDSVEEN
F.(Frieda) Vroom- Van der Veen DRACHTEN
M.(Marcel) Vrösch HEERLEN
J.G.(Janny) van Vugt- Visser LEEUWARDEN
P.(Paul) de Waal AMERSFOORT
J.J.(Joris-Jan) Waalder EINDHOVEN
J.H.(Jaap) de Waard SPIJKENISSE
J.L.M.(Jos) Wagemakers ‘S-HERTOGENBOSCH
R.P.(Rob) Wagter NIJMEGEN
P.T.(Petra) van der Wal DEDEMSVAART
A.(Adriaan) Wandel AMSTERDAM
E.J.(Evert Johan) Warner HARDENBERG
A.C.(Ento) Wassenaar ALKMAAR
R.A.(Ruben) Wateler EDE
J.J.C.W.(Josine) van Wattum WAALWIJK
E.(Edwin) van Weenen CAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.T.(Richard) Weenink ZUIDLAREN
T.(Jack) de Weerd APPINGEDAM
M.(Martijn) van der Wees DEN HAAG
E. Weeteling NIJMEGEN
R.A.(Reza) van de Weg HEERLEN
J.M.G.(Judith) Weghorst MARKELO
P.(Pim) Weidema DEN HAAG
G.M.(Guido) van de Weijer NIJMEGEN
F.W.P.(Frank) Weijling SCHAGEN
M.E.(Marco) Weijs HAARLEM
A.S.(Sander) Werkhoven UTRECHT
M.(Marinus) Wermink GRONINGEN
G.J.(Gert) Westerhof EMMEN
L.P.(Lennert) Westerhof BEDUM
R.(Ron) Westerveld BEVERWIJK
N.J.W.M.(Niek) van Westerveld HEERLEN
A.(Annemieke) Westerveld – Gouda VEENENDAAL
P.H.(Pieter) Westra SNEEK
R.(Roelof) Wever STEENWIJK
R.C.(Roxanne) Wiegerinck UTRECHT
J.W.(Jan) van der Wiel BERKEL EN RODENRIJS
H.(Hessel) Wieles TERNEUZEN
R.(Rutger) Wiering VOORHOUT
M.(Martine) van Wieringen GELDERMALSEN
J.L.A.(Jan) van de Wijdeven HAPERT
D.M.(Dennis) Wijering ENSCHEDE
A.J.(Anja) van Wijk HEERENVEEN
A.P.J.(Antoine) van den Wijngaard ROTTERDAM
M.T.G.(Marijke) Wijnhoven NIJMEGEN
K.G.(Klaas Gerard) Wijnja GRONINGEN
R.B.(Rens) de Wilde AMSTERDAM
J.C.M.(Joyce) de Wilde LEIDSCHENDAM
M.H.(Marco) Wildenbeest MALDEN
G.E.(Tineke) de Wilde-van Bruggen GORINCHEM
S.K.(Suzan) van der Wilk DEVENTER
R.(Rikkie) Wilson GELEEN
A.J.(Bart Jan) Wilting ODOORN
I.T.(Ingeborg) Wilts – Schipper GRONINGEN
L.H.(Leen) Winter HETEREN
P.(Paul) van Wissen ZOETERMEER
F.A.(Frank) de Wit ASCH
R.(Roel) Wolf CUIJK
N.(Niki) de Wolff TERNEUZEN
G.M.(Gert) Wolters LEDEACKER
R.(Roel) Wonders Den Bosch
P.J.M.(Peter) Wormskamp DEVENTER
S.T.(Sasker) van der Woude ARNHEM
A.F.(Anton) van der Wulp ANNA PAULOWNA
S.(Silva) Yarbug UTRECHT
R.K.(Richard) van Zandbergen PUTTEN
H.M.C.(Mariska) van Zanten-de Boer MONNICKENDAM
P.G.(Peter) Zee HOOGEVEEN
M.(Michel) van Zessen DORDRECHT
J.R.G.(Ronald) Zevenbergen BARNEVELD
K.(Koen) Zijlstra ARNHEM
S.P.(Simon) Zijlstra JOURE
W.(Pim) van Zutven GEMERT
R.T.(Roland) van der Zwaag EINDHOVEN
J.(Jan) Zwaan BUNSCHOTEN
E.(Eline) van der Zwaard UTRECHT
J.P.(Peter) Zwinderman AMSTERDAM